Dziękujemy, że jesteście z nami i dla nas!

Wielki Czwartek rozpoczyna Triduum Paschalne, czyli najważniejsze dni związane z okresem świąt Wielkanocy. To dzień upamiętniający ustanowienia przez Chrystusa sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii podczas Ostatniej Wieczerzy.

W tym dniu kierujemy nasze myśli i życzenia w stronę wszystkich kapłanów, a szczególnie do Księdza Dyrektora Jacka Kędzierskiego i Księdza Wicedyrektora Sebastiana Tomczak za trud pracy duszpasterskiej. Z tej okazji, dzieci wraz z wychowawcami z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” przygotowały występ słowno-muzyczny.

Życzymy, niech Jezus Chrystus obdarza Was swoim Błogosławieństwem oraz wytrwałością w dalszej posłudze kapłańskiej, a Maryja Matka Kapłanów niech obdarza Was swoją miłością.

        Justyna Paczkowska

Skip to content