Kiermasz wielkanocny z misją

Jak co roku, w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny. Było świątecznie i wiosennie. Podczas kiermaszu  można było podziwiać oraz zakupić wielkanocne ozdoby – wszystkie wykonane własnoręcznie.  Ponadto można było zakupić słodkości przygotowane przez naszych uczniów. Zapach ich roznosił się po całej szkole. Ciasta przyciągały smakoszy swoimi kształtami i barwami. Chętnych na smakołyki nie brakowało.

Celem organizacji kiermaszu wielkanocnego była integracja całej społeczności szkolnej. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Pieniążki z kiermaszu zostaną przekazane na cele misyjne – bilet dla wolontariuszki na misje do Afryki z parafii św. Stanisława BM we Włocławku

Nie obyło się bez konkursu na najładniejszą ozdobę wielkanocną oraz palmę. Wpłynęło bardzo dużo prac. Jury miało bardzo trudne zadanie.

Oto wyniki konkursu:

a/ w kategorii najładniejsza ozdoba wielkanocna

I miejsce – Adrianna Nowacka kl. IIId gim

I miejsce – Maria Kosiewicz kl. VI b

II miejsce –  Zofia Hasiuk kl. IV a

III miejsce –Michał Grzanka kl. IV b, Aleksandra Wróbel kl. IIIe gim

Wyróżnienie otrzymał:  Krysztoforski Mateusz kl. IV b

 

b/ w kategorii  najciekawsza palma:

I miejsce – Agnieszka Nadolna kl. Vc

II miejsce – Zofia Hasiuk kl. IV a

III miejsce –  Marta Skupniewicz kl. Va

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Paulina Iwańska

Skip to content