Spotkanie z zawodnikami Anwilu

25 kwietnia 2019 r. zostało zorganizowane wyjście na trening drużyny koszykarskiej Anwil Włocławek dla klas 1c i 2a PS. Opiekę nad uczniami sprawowały Pani Gabriela Goszcz, Pani Mirella Kwiatkowska i Pani Urszula Bordyn. Droga na trening była pieszą wycieczką na Halę Mistrzów z przerwą na mały piknik i odpoczynek. Podczas treningu Mistrzów Polski, uczniowie w skupieniu oglądali skomplikowane ćwiczenia koszykarzy i podziwiali ich przygotowanie do ostatniego meczu przed play off. Następnie mieli możliwość porozmawiania z zawodnikami (tu przydała się znajomość języka angielskiego) i otrzymania autografów swoich idoli na piłkach i koszulkach, które ze sobą przynieśli. Uczniowie zostali oprowadzeni również po wszystkich zakamarkach Hali Mistrzów oraz mieli możliwość podziwiania wszystkich pucharów, które nasza WŁOCŁAWSKA DRUŻYNA zdobyła w czasie swojego długoletniego istnienia. Przed powrotem wykonaliśmy jeszcze wspólne pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami Anwilu. i wróciliśmy autobusem do szkoły.

Ta wyprawa sprawiła naszym dzieciom bardzo dużo radości. Życzymy drużynie Anwil Włocławek samych sukcesów i celnych rzutów.

Gabriela Goszcz

Skip to content