Podsumowanie turnieju siatkarskiego o Mistrzostwo Zespołu Szkół Katolickich w roku szkolnym 2018/2019

25 kwietnia 2019 roku na sali gimnastycznej ZSK odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie medali i wyróżnień za międzyklasową rywalizację uczniów o Mistrzostwo Zespołu Szkół Katolickich im ks. Jana Długosza we Włocławku w piłce siatkowej za rok szkolny 2018/2019. Mistrzem Zespołu Szkół Katolickich w piłce siatkowej w roku szkolnym 2018/2019 została drużyna klas III LO zdobywając złote medale. Skład drużyny: Dominik Goleniewski -kapitan, Katarzyna Jankowska, Jakub Walczak, Gabriel Rosiński, Eryk Naraziński, Rafał Brzeziński, Piotr Tomaszewski.
II miejsce i srebrne medale zdobyła drużyna klas I LO w składzie: Izabela Krasińska – kapitan, Anna Tomaszewska, Agata Ligowska, Szymon Pałczyński, Adam Sliwowski, Bartosz Wierzbicki.
III miejsce (brązowe medale) zajęła drużyna klas III gim. w składzie: Maria Cieślewicz – kapitan, Maria Grzędzicka, Gabriela Borkiewicz, Piotr Sikorski, Michał Porębski, Szymon Jóźwiak.

Za umiejętności techniczno – taktyczne w czasie turnieju przyznano wyróżnienia indywidualne:

najlepsza pierwszoroczniaczka Inga Gutral 7a
najlepszy pierwszoroczniak Michał Ligowski 7b
najlepszy zagrywający Karol Nencka IIIe
najlepsza atakująca Maria Cieślewicz IIIb
najlepsza rozgrywająca Anna Tomaszewska IA
najlepszy przyjmujący Bartosz Wierzbicki IB
najlepszy rozgrywający Jakub Walczak IIIA
najlepszy atakujący Dominik Goleniewski IIIA
najlepszy przyjmujący Rafał Brzeziński IIIC
najlepszy środkowy Gabriel Rosiński IIIA
najlepszy środkowy Eryk Naraziński IIIC
MVP Izabela Krasińska IA.

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji całego turnieju uczennicom Zuzannie Pączek oraz Wiktorii Kubiak – za ułożenie regulaminu turnieju, zebranie składu drużyn, rozlosowanie grup, sędziowanie i protokołowanie spotkań oraz umieszczanie wyników spotkań w tabeli. Zapraszamy innych uczniów do organizacji zawodów szkolnych.

Opiekunowie : Krzysztof Łodygowski, Józef Nowak

Skip to content