Licealiści „Zwolnieni z teorii”

24.04.2019 r. grupa uczniów naszego liceum pod opieką pana Macieja Ziółkowskiego udała się do Warszawy na wielki finał olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii”. Długoszacy ukończyli w tym roku trzy projekty społeczne – ,,Naturalnie”, ,, Smile in Style” oraz ,,Gra o Uśmiech „. Dzięki temu nasza szkoła zajęła 36. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości. Ranking jest tworzony w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie projektów społecznych ,, Zwolnieni z Teorii”. Podczas finałowej gali mieliśmy okazję wysłuchać wielu inspirujących przemówień znanych i szanowanych osób. Była to także niepowtarzalna okazja do poznania mentorów, organizatorów oraz innych młodych ludzi tworzących projekty społeczne, chcących zmienić świat na lepszy. Na gali można również było skorzystać z porad ekspertów, złożyć swoje CV do znaczących firm, porozmawiać z ludźmi, którzy już osiągnęli ogromny sukces w życiu. Wyjazd na takie wydarzenie był nie tylko niezwykłym doświadczeniem, ale także okazją do zdobycia doświadczenia na przyszłość. Z Warszawy wróciliśmy zmotywowani, zainspirowani, z ogromną ilością sił do dalszego działania.

Uczestnicy olimpiady

Skip to content