Podwójne zwycięstwo w konkursie Oxford Challenge

W miniony piątek, tj. 26 kwietnia, w Pałacu Bursztynowym odbył się etap finałowy konkursu języka angielskiego Oxford Challenge, organizowanego przez szkołę języków obcych Oxford School.

Z ogromną przyjemnością pragniemy pochwalić się sukcesem uczennic naszej szkoły podstawowej: Aleksandry Skowron z klasy 6b (opiekun: p. Agnieszka Szabłowska) i Oliwii Bachurskiej z klasy 8a (opiekun: p. Maciej Ziółkowski). Obie uczennice zajęły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych.  Dziewczyny najpierw świetnie poradziły sobie z etapem szkolnym, a następnie w finale najlepiej napisały testy leksykalno-gramatyczne. Oliwia dodatkowo przeszła pomyślnie część ustną. Podczas piątkowego finału opiekunem naszych uczniów była p. Agnieszka Szabłowska.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów, które z pewnością nadejdą.

MZ

 

Skip to content