Turniej sportowy “O uśmiech przedszkolaka”

8 maja dzieci z grupy 6-latków uczestniczyły w II Turnieju Sportowym “O uśmiech przedszkolaka”, który odbył się w Hali Mistrzów we Włocławku.

W turnieju brało udział ponad 200 przedszkolaków z 20 przedszkoli we Włocławku rywalizujących w konkurencjach sprawnościowych w formie wyścigów rzędów m.in. bieg na czworakach, tyłem i przeskakiwać przez przeszkody. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach.

Do przedszkola przywieźliśmy puchar, a każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz dyplom. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci zdrowej rywalizacji, promującej zdrowy styl spędzania czasu. Dostarczył przedszkolakom wiele radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Justyna Paczkowska

Skip to content