„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

W dniu 31.05.2019r. z okazji Dnia Dziecka uczniowie „Małego Długosza” wybrali się na wycieczkę, na projekcję filmu animowanego „Panda i Banda”. Wycieczka zorganizowana była przez ks. wicedyrektora oraz wychowawców świetlicy p. Martę Trelę i p. Ulę Bordyn w ramach zebranych pieniędzy z KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO I WIELKANOCNEGO. Film „Panda i Banda” to miła, przygodowa bajka ze zwierzętami, w której niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwy drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, wilk, tygrys i króliki stoją przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej wyspy. Wyprawa dostarcza im wiele przygód i staje się próbą ich przyjaźni.

Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, masa przygód. Uczniowie byli zachwyceni. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wycieczka do kina jest nie tylko nabywaniem umiejętności uczestnictwa w seansach filmowych, ale również wdraża do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie.

Marta Trela

 

Skip to content