Słoneczka na wycieczce w Ciechocinku

3 czerwca 2019 r., najmłodsza grupa przedszkolna „Słoneczka” wybrała się na kolejną wycieczkę, tym razem maluchy wyjechały do Ciechocinka.

Celem wyjazdu było aktywne spędzenie czasu, poznanie zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach, kształtowanie umiejętności współpracy oraz zwiedzanie miasta.

Przedszkolaki poznały najciekawsze miejsca, które są licznie odwiedzane przez turystów. Podczas spaceru przy tężniach maluchy podziwiały niezwykłe budowle oraz poznały ich historię. Kolejnym punktem wycieczki był Park Zdrojowy, a obowiązkowym postojem była fontanna „Jaś i Małgosia” oraz „Grzybek”. Najwięcej frajdy sprawiła dzieciom możliwość przejechania się dorożką oraz kucykami.

Piękna przyroda wokół, jak również pogoda, wprawiały wszystkich w dobry nastrój i spowodowały, że pobyt w Ciechocinku okazał się niezwykle przyjemny.

Paulina Makowska

 

Skip to content