Sukces w konkursie historycznym

6 czerwca 2019 r. w związku z 30. rocznicą częściowo wolnych wyborów parlamentarnych, uczniowie naszego liceum wzięli udział w turnieju historycznym Droga do wolności – czerwiec 1989. Organizatorem konkursu była Miejsca Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku. Zespół naszej szkoły reprezentowali uczniowie klas I LO: Zuzanna Kowalska, Zuzanna  Walczak oraz Igor Deptulski. Zadaniem uczestników było popisanie się wiedzą obejmująca lata 1988-1989. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie  zajęli zaszczytne II miejsce w konkursie.  W oczekiwaniu na wyniki uczniowie mieli okazję obejrzeć wystawę fotograficzną zatytułowaną Solidarnie ku wolności, przedstawiająca najważniejsze wydarzenia z najnowszej historii Polski lat 1956-1989.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom oraz życzymy dalszych sukcesów.

K. Kwiatkowska

Skip to content