Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zskdlugosz/domains/zskdlugosz.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 644

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/zskdlugosz/domains/zskdlugosz.pl/public_html/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 661
Słoneczka zakończyły rok przedszkolny – Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza

Słoneczka zakończyły rok przedszkolny

13 czerwca był wyjątkowym dniem dla dzieci z grupy „Słoneczka” z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem”. W tym dniu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Szczególnymi gośćmi tej uroczystości byli Rodzice, wicedyrektor ks Sebastian Tomczak oraz grono pedagogiczne. Trzylatki przedstawiły program artystyczny pt „Smerfy”, w którym zaprezentowały swoje umiejętności: recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Przedstawienie wzbudziło wiele pozytywnych emocji i wrażeń ze strony dzieci jak i przybyłych gości.

Po części artystycznej maluchy za poczynione postępy, wspólne gry i zabawy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Paulina Makowska