Uroczyste zakończenie roku szkolnego w “Małym Długoszu”

„Każda bajka ma swój koniec, ale w życiu każdy koniec to również nowy początek…”

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud 10 miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki oraz beztroski. W środę 19 czerwca 2019 roku najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks Jana Długosza we Włocławku spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego wraz z rodzicami, nauczycielami oraz dyrekcją szkoły.  Ks. Wicedyrektor Sebastian Tomczak podziękował wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji. Po przedstawieniu, które przygotowały klasy 2 uczniowie udali się do sal lekcyjnych w celu odebrania świadectw oraz dyplomów za bardzo dobre wyniki w nauce. Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Gabriela Goszcz

Katarzyna Sobolewska

Klaudia Majewska-Rybacka

Skip to content