Udział nauczycieli przedszkola w Europejskim Maratonie Artystycznym w Krakowie

28 września 2019 roku w Krakowie odbył się Europejski Maraton Artystyczny, w którym uczestniczyli nauczyciele Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem”: p. Paulina Makowska i p.Ewelina Rutkowska.

Szkolenia są nieodzownym elementem pracy nauczyciela mające na celu wzbogacenie, unowocześnienie warsztatu i metod pracy oraz  podwyższanie kompetencji zawodowych, dlatego nauczyciele przedszkola chętnie w nich uczestniczą.

Europejski Maraton Artystyczny to międzynarodowy projekt edukacyjny w innowacyjnej formie twórczych warsztatów muzycznych, plastycznych i tanecznych, skierowany dla nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej.

Dziękujemy za możliwość uczestnictwa Księdzu Dyrektorowi Jackowi Kędzierskiemu oraz Księdzu Wicedyrektorowi  Sebastianowi  Tomczakowi.

Paulina Makowska

Skip to content