Dzień Anioła Stróża

„Aniele, aniele, niebieski posłańcu przy nas stój w tańcu i w różańcu”.

Dziś, tj. 2 października 2019 r. obchodzimy wspomnienie Aniołów Stróżów, którzy się nami opiekują i zawsze czuwają.

Dla naszego przedszkola to szczególny dzień, bowiem przeżywamy święto patrona przedszkola. Z tej okazji już od samego rana dzieci przebrane za anioły wędrowały do przedszkola, a w ciągu dnia nie zabrakło modlitwy, zabawy, tańców i słodkości. Do tego pięknego dnia nasze dzieciaczki wraz z rodzicami i całym personelem przygotowywały się przez udział w konkursie pt. „Nasz Anioł Stróż”. Prace zostały wykonane  z różnych materiałów w formie przestrzennej. W sumie mieliśmy 31 aniołów. Były one tak piękne, że trudno było wybrać zwycięzców. W każdej grupie wiekowej zostały wybrane trzy miejsca, ale wszystkie dzieci otrzymały dyplom i prezent. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w tym konkursie i zapraszamy na następne.

s. Rut Zawadzka

 

Skip to content