Przedszkolaki w Teatrze Impresaryjnym

8 października 2019 r. przedszkolaki z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się do Teatru Impresaryjnego na spektakl pt. „Doktor i jego zwierzęta”.

Spektakl w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia był okazją do poznania historii Doktora, który bardzo kochał zwierzęta i jako jedyny człowiek rozumiał ich mowę.

Aktorzy postanowili zwrócić uwagę młodych widzów na stworzenia, które mieszkają tuż obok nas, a o istnieniu których często zapominamy. Zwierzęta, bo o nich tu mowa, to istoty piękne, wrażliwe i szczere, a obserwując je uważnie sami możemy się wiele nauczyć.

Prawdziwa scena oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę przedszkolaków i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Znakomita gra aktorów sprawiła, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły spektakl od początku do końca, a także brały czynny udział w przedstawieniu, klaszcząc i śpiewając razem z aktorami.

Paulina Makowska

fot. Magdalena Śmiałek

Skip to content