Przedszkolaki pomagają zwierzętom

Społeczność  przedszkola chętnie bierze udział w różnorodnych akcjach charytatywnych organizowanych  na terenie placówki. Tym razem włączyła się w pomoc zwierzętom poprzez zbieranie dla nich karmy i przysmaków. Zebraną żywność przekazaliśmy Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane, która powstała w 2011 roku, by pomagać bezdomnym zwierzętom. Wolontariusze z fundacji wraz ze swoim podopiecznymi, psami oraz kotkami, w podziękowaniu za podarowaną karmę odwiedzili nasze przedszkole. Podczas warsztatów edukacyjnych opowiedzieli o  swojej pracy, o tym jak możemy pomagać zwierzętom, by im nie szkodzić i jak należy opiekować się nimi.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie dzieci, rodziców i pracowników przedszkola w pomoc „naszym przyjaciołom zwierzętom”.

                       Katarzyna Hofman

 

Skip to content