Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka jest jedną z najważniejszych chwil w życiu małego człowieka – staje się on członkiem większej społeczności. Tu poznaje świat, kształtuje siebie oraz uczy się uczyć. Lata spędzone w przedszkolu przygotowują do nauki w szkole oraz do dalszego, dorosłego życia.

Dnia 23 października 2019 r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Najmłodsi członkowie Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza tego dnia przygotowali występ dla rodziców, opiekunów i dziadków oraz dyrekcji i pracowników naszej placówki. Dla większości dzieci był to pierwszy w życiu występ przed tak liczną publicznością. Został on nagrodzony głośnym aplauzem i wycisnął nie jedną łzę z oczu widzów. Jestem przekonana, że “Iskierki” przygotują jeszcze wiele pięknych występów…

Ksenia Kwiatkowska

Skip to content