Bal Wszystkich Świętych w małym Długoszu

Dnia 31 października 2019 r. w szkole podstawowej odbył się Bal Wszystkich Świętych, w którym wzięli udział uczniowie klas I-IV. To wydarzenie było nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale także uświadomieniem dzieciom, że Uroczystość Wszystkich Świętych jest dniem radosnym, zajmującym bardzo ważne miejsce w naszym życiu.

Przystrojoną salę gimnastyczną zapełniły postaci świętych, za których przebrani byli uczniowie jak i nauczyciele naszej szkoły. Na początku każda z klas miała możliwość zaprezentowania się. Nie zabrakło również konkursów takich jak: sprawdzian wiedzy o świętych czy taniec z gazetami, które zakończyły się wręczeniem nagród. Nieodłączną częścią balu była wesoła muzyka, która towarzyszyła przez cały czas jego trwania. W jej rytmie dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w licznych zabawach i tańcach. Bal Wszystkich Świętych zakończył się w miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom, rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Wydarzenie zostało zorganizowane przez nauczycieli – p. Katarzynę Sobolewską, p. Gabrielę Goszcz i p. Martę Wójciak.

Marta Wójciak

 

Skip to content