Bal Wszystkich Świętych w przedszkolu

W Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” dnia 31.10.2019 roku odbył się Bal Wszystkich Świętych. Udział w nim wzięły wszystkie grupy wraz z wychowawcami. Każdy przedszkolak przygotował się do balu, pięknie wcielając się w postać wybranej osoby świętej. Dzieci bawiły się i tańczyły do piosenek o tematyce świętych, np. „Taki duży, taki mały” czy „Amen”. W trakcie wydarzenia odbył się również konkurs na króla i królową balu. Z każdej grupy wyłoniona została „królewska para” – mieliśmy więc cztery królowe i czterech królów. Dzieci bardzo przyjemnie spędziły ten czas, także po powrocie na zajęcia co chwilę wspominały miniony bal.

Z racji tego, że dziś jest ostatni dzień października, zakończyliśmy wspólną modlitwę różańcową. Modliliśmy się w intencji całego przedszkola, wszystkich dzieci oraz ich rodzin.

Paulina Zygnerska

Skip to content