Konkurs na Najpiękniejszy kotylion

Jednym z punktów przygotowujących społeczność Małego Długosza do obchodów Święta Niepodległości był konkurs na “Najpiękniejszy kotylion”. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród Długoszaczków, co przejawiło się przygotowaniem wielu ciekawych prac składanych w pierwszych dniach listopada. Dzieci stanęły na wysokości zadania wykonując przepiękne kotyliony. Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 15 listopada 2019 r., kiedy to w czasie apelu wręczono nagrody za kotyliony. Spośród wszystkich pracy wybrano 3 najpiękniejsze przyznając:

I miejsce dla Heleny Nowakowskiej z klasy IV a,
II miejsce dla Amelii Korejwo z klasy I a,
III miejsce dla Julii Skibińskiej z klasy III a.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Agnieszka Iwan

Skip to content