Konkurs plastyczny „Przyszkolny znak drogowy” 

Urząd Miasta Włocławek w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu ogłosił po raz pierwszy konkurs plastyczny dla uczniów klas I – V szkół podstawowych na przyszkolny znak drogowy.

Uczennice Małego Długosza – Zuzanna Kamedulska z klasy 2c oraz Julia Fechner z klasy 2a – wzięły udział w konkursie. 

Zadaniem uczestników było przygotowanie projektu „znaku” drogowego, który mógłby zostać umieszczony przy ich szkole. Spośród niemal 100 prac jury na czele z Panem Prezydentem dr. Markiem Wojtkowskim oraz Panem Tomaszem Tomaszewskim z włocławskiej Komendy Policji, wybrało 24 najlepsze prace: 3 nagrody główne oraz 21 wyróżnień.

Wśród zwycięzców znalazła się Zuzanna Kamedulska z kl. 2c., natomiast wyróżnienie otrzymała Julia Fechner z kl. 2a. Zwycięski drogowskaz Zuzi Kamedulskiej powinien niedługo stanąć w pobliżu naszej szkoły „małego” Długosza.

Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów naszym małym projektantkom!

Katarzyna Matuszewska

 

Skip to content