Słodziak dla Małego Pacjenta

2 grudnia 2019 r. odbył się finał zbiórki naklejek na „Słodziaki” – maskotki, które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Przedszkolaki i uczniowie ze szkoły podstawowej chętnie włączyli się do udziału w akcji i oddawały własne naklejki na rzecz dzieci przebywających we włocławskim szpitalu. W ciągu zaledwie 2 tygodni zostało zebranych 1980 naklejek! Naklejki zostały wymienione na 33 maskotki.
Dziś samorząd uczniowski udał się do szpitala w celu obdarowania dzieci pluszakami. Radość na twarzach pacjentów była bezcenna… „Teraz każdy zastrzyk czy wizyta lekarza będą dużo łatwiejsze” – powiedział jeden mały pacjent. 🙂
Każda naklejka oraz książeczka sprawiły, że oddział dziecięcy stał się dziś weselszy.

Dziękujemy za wszelką pomoc!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Joanną Filińską
Skip to content