Turniej gier planszowych w CKBB „Taktyk”

W miniony piątek (29 listopada) w CKBB „Taktyk” uczniowie włocławskich szkół spotkali się na wspólnym graniu w planszówki o tematyce patriotyczno-historycznej.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach PROJEKTU ZESPOŁU SZKÓŁ KATOLICKICH IM. KS. JANA DŁUGOSZA WE WŁOCŁAWKU „Ocalić od zapomnienia – pamiętamy w Długoszu” realizowanego w ramach V-go KONKURSU GRANTOWEGO FUNDACJI ANWIL DLA WŁOCŁAWKA.

Podczas dwugodzinnego spotkania przy grach planszowych nie brakowało emocji, a odpowiednio dobrane strategie i logiczne myślenie musiało iść w parze z wiedzą historyczną. Ukoronowaniem wieczoru był turniej w grę „Timeline – Polska”. Nad wszystkim czuwali oraz zasady gier wyjaśniali pracownicy „Taktyka” oraz nauczyciele: p. Piotr Tężycki (SP18), p. Przemysław Szafrański (POSSP), p. Agnieszka Szabłowska (ZSK), p. Andrzej Przybylski (ZSK) oraz p. Rafał Kurzępa (ZSK).

Rafał Kurzępa

Skip to content