Finał akcji charytatywnej dla Antosia

“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” św. Jan Paweł II

Samorząd uczniowski Małego Długosza po raz pierwszy uczestniczył w charytatywnej akcji dla Antosia. Chłopiec zmaga się z ciężką chorobą nowotworową.
Wielu uczniów naszej szkoły włączyło się w akcje. Swoją cegiełkę również dołożyło liceum. Wszystkie rzeczy zostały przekazane na licytację, która odbyła się 6 grudnia 2019 r. w Browarze B. Dzieci z klasy 2b wspólnie z rodzicami upiekły pierniki, które zostały świątecznie udekorowane. Słodkości i świąteczne ozdoby były sprzedawane w czasie koncertu przez naszych uczniów: Klarę Bławat, Apolonię Nagler, Agatę Podufalską oraz mamy.

Jesteśmy wdzięczni społeczności naszej szkoły, która zaangażowała się w pomoc, biorąc udział w akcji. Dziękujemy pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom za wielką pomoc.

Joanna Filińska

Skip to content