Pszczółki na spektaklu “Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja”

Dnia 9 grudnia 2019 r. grupa 5-latków wybrała się do Teatru Impresaryjnego na rozśpiewane, przepełnione świąteczną atmosferą przedstawienie pt.: „Tajemnicze przypadki Świętego Mikołaja”.  Spektakl opowiadał o mikołajowej krainie, w której niespodziewanie pojawił się reporter gazety chcący opisać największe sekrety Świętego Mikołaja. Cała historia w piękny sposób ukazała niezwykłość zbliżających się świąt. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem oglądały przedstawienie. Musimy pamiętać, że teatr uwalnia skrywane w nas uczucia, emocje, pełni rolę terapeutyczną, daje rozrywkę i rozwija wyobraźnię, więc warto odwiedzać to miejsce. Pszczółki już nie mogą się doczekać następnych fascynujących wycieczek w świat baśni, które będą rozbudzały ich wyobraźnię oraz zainteresowania kulturalne i społeczne.

Magdalena Śmiałek

Skip to content