Podwójny laureat etapu wojewódzkiego z edukacji dla bezpieczeństwa

Z wielką satysfakcją informuję, że w dniu 06.12.2019 roku licealiści Miłochna Pawlic z klasy III B oraz Krystian Marciniak z klasy  III C uzyskali tytuł laureata etapu okręgowego (wojewódzkiego) z edukacji dla bezpieczeństwa w ramach IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności –  edycja 2019. Miłochna i  Krystian będą reprezentować województwo kujawsko – pomorskie na etapie centralnym, który odbędzie się w marcu 2020 roku w Warszawie. Natomiast tytuł finalisty etapu okręgowego uzyskali następujący długoszacy: Aleksandra Pikulska  III B, Emilia Wysocka III B, Weronika Pasik I c oraz Marcin Olbiński I b. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się 44 uczestników z całego województwa, z czego szóstka z naszej szkoły. Eliminacje  wojewódzkie odbyły się w Zespole Szkół Nr.1 im. Anny Wazówny w Golubiu – Dobrzyniu z inicjatywy edukacyjnej Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy  z  Kujawsko – Pomorskim Kuratorium Oświaty, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Obrony Narodowej. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy na etapie centralnym  w Warszawie!!!

Szczególne wyrazy podziękowania pragnę skierować pod adresem p. Dariusza Goldewicza za udzieloną pomoc.

Krzysztof Łodygowski

 

Skip to content