Mikołajkowy „Mam Talent” – I edycja konkursu

6 grudnia 2019 roku odbył się konkurs, którego pomysłodawcami i organizatorami byli uczniowie i rodzice kl. 2c z wychowawcą p. Mirellą Kwiatkowską. Na szczególne podziękowanie zasługują: p. Karolina Kamedulska, p. Marianna Klepacz, p. Joanna Banasiak, p. Angelika Stawisińska, p. Dorota Spytkowska, p. Monika Kijewska, p. Krzysztof Adamski, którzy wykonali wspaniałą dekorację i przygotowali wiele niespodzianek dla uczestników konkursu. Utalentowani uczniowie prezentowali umiejętności sportowe, taneczne, muzyczne, plastyczne, gimnastyczne, pokazy karate i kabaretowe.

Jury miało trudne zadanie. Przewodniczącą była p. Urszula Bordyn, członkami byli rodzice z poszczególnych klas z p. Aleksandrą Ujazdowską: p. Agnieszka Brzeska, p. Katarzyna Kandyba-Jędrzejewska, p. Magdalena Lee, p. Roman Trojanowski, p. Dorota Podufalska, p. Dominika Żelazek, p. Anna Grabowska, p. Łukasz Ritter.

Dyplomy i wyróżnienia otrzymali:

Laureaci:

I miejsce – Antoni Olewiński kl. 1c, Oliwia Świątek kl. 3c, Klauny kl. 2a

II miejsce – Milosz Sikora i Lena Duda kl. 1a, Rozalia Brzeska kl. 2c, Gabriela Chrzanowska kl. 3b

III miejsce – Barbara Grodzicka i Filip Zieliński kl. 1b, Samuel Morawski kl. 2b, Agata Lach i Lena Orłowska kl. 4a

Wyróżnienia:

– klasa 4a – śpiew
– Apolonia Przybylska i Klara Bławat kl.2b
– Julian Wojciechowski kl. 2a i Gabriela Trojanowska kl. 3b
– klasa 1a – taniec
– Anna Hnatowicz kl. 1b
– Amelia Bartkowska kl. 1c
– Aleksander Chrzanowski, Piotr Szeligowski kl. 2c
– Marcel Kotarski kl. 3a
– Helena Jóźwiak kl. 3c
– Karolina Mazurek i Maria Ziółkowska kl. 3a
– Nicola Sławińska kl. 3c
– Izabela Adamska kl. 2c
– Aleksandra Szmajdzińska kl. 1b
– Julian Wojciechowski kl. 2a
– Aleksandra Romatowska kl. 2a
– Jan Stróżyński kl. 4a
– Alicja Żelazek kl. 1b

Świadkiem pokazu talentów był św. Mikołaj. Wkroczył na konkurs z prezentami dla uczniów. Podziękowaniom i brawom nie było końca. To był wspaniały mikołajkowy dzień.

Mirella Kwiatkowska

Skip to content