Mikołajki w przedszkolu

W piątek 6 grudnia 2019 roku w Mikołajki nasze przedszkolaki uczestniczyły we wspólnym ubieraniu choinki przygotowując się na odwiedziny długo wyczekiwanego gościa – św. Mikołaja. W tym dniu również odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na ,,Najpiękniejszą ozdobę świąteczną”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świat Bożego Narodzeni, jak i rozwijanie kreatywności dzieci wraz z rodzicami poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych oraz technik. Pomysłowość dzieci oraz rodziców nie zna granic, o czym świadczy wielość wyjątkowych i niepowtarzalnych prac. Komisja miała niemały trud, aby wytypować zwycięzców i wszystkich odpowiednio wynagrodzić. Ocenie podlegały: ciekawy pomysł, estetyka wykonania, kreatywność oraz wkład pracy. Oto nagrodzeni w poszczególnych kategoriach wiekowych:

3-latki
I – Barbara Nowakowska
II – Lilianna Jarmuszewicz
III – Filip Maciejewski

4-latki
I – Gabriela Kamedulska
II – Nela Retecka
III – Antoni Skibiński

5-latki
I – Wiktor Warszawiak
II – Hanna Daszczyńska
III – Marcel Chmielewski
Wyróżnienie: Filip Morawski, Jan Daszczyński

6-latki
I – Maja Podufalska
II – Jan Sierakowski
III – Mateusz Kmita

Pozostałe prace zostały nagrodzone dyplomami.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.

                                                   Jolanta Gitner

Skip to content