Kiermasz Bożonarodzeniowy

9 grudnia 2019 r. w naszym przedszkolu rozpoczął się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na korytarzu przedszkolnym wystawione zostały ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i rodziców, nauczycielki oraz osoby zaprzyjaźnione, które zechciały wesprzeć naszą akcję. Cel jest szczytny – wszystkie zebrane pieniądze przekazane zostaną na konto fundacji, której podopiecznym jest 8-miesięczny Krzyś, dotknięty m.in. retinopatią wcześniaczą, paraliżem lewostronnym i dysplazją oskrzelowo-płucną. Koszty leczenia dziecka są bardzo duże i przewyższają możliwości finansowe rodziców. Serdecznie zapraszamy więc do przedszkola i zachęcamy do zakupu ozdób. Każda złotówka, którą złożycie Państwo do puszki przekazana zostanie na leczenie chłopca.

Prace wystawione na stołach są naprawdę pomysłowe i starannie wykonane. Mogą stać się piękną ozdobą Państwa mieszkań lub też uroczym upominkiem dla bliskich.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas i wykonali stroiki, kartki, choinkowe zawieszki, świeczniki czy bożonarodzeniowe szopki. Z góry dziękujemy także wszystkim tym, którzy zechcą te dzieła zakupić i tym samym wspomóc Krzysia w walce z chorobą.

                                                                Marta Antczak

Skip to content