Dzień Babci i Dziadka w Małym Długoszu

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta obchodzone dla uhonorowania Babć i Dziadków. W te dwa wyjątkowe dni wszystkie wnuki i wnuczki składają im życzenia. W Polsce święta te obchodzone są 21 i 22 stycznia.

Nasi uczniowie również pamiętali o tym, aby podziękować seniorom za cierpliwość, dobroć i wielkie serce. Kiedy nadszedł długo oczekiwany dzień mali Długoszacy odświętnie ubrani zaprezentowali swoje programy artystyczne. Były piękne wiersze, śpiewy i tańce. Jedni prezentowali teatrzyki kukiełkowe, inni grali na instrumentach. Było dużo śmiechu i radości. Nie obyło się również bez konkursu wiedzy o wnukach. Zarówno Babcie, jak i Dziadkowie wykazali się tutaj sporą wiedzą. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie wręczyli swoim najbliższym drobne upominki i laurki, bo nic nie cieszy tak, jak zrobienie samemu czegoś dla ukochanych osób. Był to wspaniały dzień pełen radości i wzruszeń.

Dziękujemy p. Tomaszowi Centkowskiemu za czuwanie nad akustyką i robienie zdjęć.

Katarzyna Sobolewska

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 2a

Klasa 2b

Klasa 2c

Klasy 3a, 3b, 3c

 

 

Skip to content