Bal karnawałowy w Małym Długoszu

20 lutego 2020 r., w Tłusty Czwartek, odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, koty, księżniczki, piratów, policjantów, Batmana i … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Uczestnicy karnawałowej zabawy tańczyli przy wspaniałej muzyce oraz brali udział w różnych zabawach. Bal prowadziła p. Joanna Filińska przebrana w strój Miraculum: Biedronka. Solo, w parach, w kółkach i wężykach wszyscy bawili się wspaniale. W czasie balu każda klasa zaprezentowała się i wykonała wspólne zdjęcie, na którym zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe przebrania naszych uczniów. Bal umożliwił spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kamila Kurdubska

Skip to content