Dyskoteka dobroczynna – wspieramy leczenie koali

W Tłusty Czwartek, 20. lutego br., odbyła się w naszej szkole dobroczynna dyskoteka karnawałowa, której organizatorem był Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Liceum. W organizację dyskoteki charytatywnej włączyli się uczniowie: Hanna Kalinowska, Kaja Gołębieska, Jan Ryniec, Zuzia Trojanowska, Krzysztof Figas z kl. 5c,  Marta Skupniewicz z kl. 6a, Tomasz Wojciechowski, Adam Babis i Błażej Jóźwiak z klasy 8a oraz pomysłodawczyni dyskoteki – Wiktoria Lewandowska z klasy  II B LO,  wraz z opiekunami SU – panią Bożena Sobierajską i Panem Konradem Trokowskim. Celem dyskoteki było wsparcie koali, które ucierpiały w czasie pożarów w Australii. Dziękujemy za każdy dar serca. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie zwierząt.

Z wielka radością pragniemy podziękować opiekunom dyskoteki Paniom Jolancie Gawrysiak, Teresie Andrzejewskiej, Małgorzacie Koniecznej, Agnieszce Laskowskiej, Annie Szkopkowskiej, Magdalenie Gutral i Anecie Pawłowskiej. Dziękujemy Paniom za poświęcony czas i serce włożone w opiekę nad naszymi uczniami.

Bożena Sobierajska, Konrad Trokowski opiekunowie SU

Skip to content