Laureaci zimowej sesji “Olimpusa” z chemii

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie “Olimpus” z chemii nasi licealiści od kilku lat odnoszą sukcesy. W sesji zimowej tego konkursu trzecie miejsce w Polsce w kategorii licealistów wśród absolwentów gimnazjum zajął Krystian Koziński (1A), a piąty był Piotr Sikorski (1A). Z kolei wśród absolwentów szkoły podstawowej 10. wynik uzyskał Patryk Obiałkowski (1a), co także wystarczyło do tytułu laureata.

Wszyscy nasi laureaci otrzymają okolicznościowe dyplomy, a Krystian i Piotr dodatkowo zdobyli atrakcyjne publikacje książkowe. Gdy tylko będzie to możliwe, dokonamy uroczystego wręczenia nagród naszym laureatom.

Opiekunem merytorycznym Patryka jest pani Urszula Brykalska, a Krystiana i Piotra – pan Konrad Trokowski.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!!!

Konrad Trokowski

Skip to content