Sukces Długoszaczków w olimpiadzie OLIMPUSEK

Olimpiada OLIMPUSEK w sesji zimowej przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.

Olimpiada OLIMPUSEK w sesji zimowej z języka angielskiego przeznaczona była dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Olimpiada pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

Konkursy ogólnopolskie cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych Długoszaków, co przekłada się również na liczne sukcesy. Miło poinformować, że aż 5 uczniów zdobyło tytuł laureata.

Olimpiada OLIMPUSEK z edukacji wczesnoszkolnej:

Filip Zieliński klasa 1b  (nauczyciel Kamila Kurdubska)

Aleksander Dyko klasa 1b  (nauczyciel Kamila Kurdubska)

Olimpiada OLIMPUSEK  z języka angielskiego:

Kowalska Esther klasa 1a (nauczyciel Marcin Jaskólski)

Lewandowska Hanna klasa 2b (nauczyciel Marcin Jaskólski)

Grochocki Wojciech klasa 3a (nauczyciel Marcin Jaskólski)

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Kamila Kurdubska

Skip to content