Finaliści Etapu Centralnego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Z wielką przyjemnością informuję, iż uczniowie naszego liceum – Miłochna Pawlic z klasy III B oraz Krystian Marciniak z klasy III C, uzyskali tytuł Finalisty Etapu Centralnego IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. To kolejny tego typu sukces w historii startów reprezentantów ZSK na szczeblu ogólnopolskim. Celem olimpiady jest propagowanie wiedzy z zakresu nauk o bezpieczeństwie i obronności, a także kreowanie postaw patriotycznych.

Olimpiada odbyła się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a patronat naukowy objął Uniwersytet Warszawski, który jednocześnie jest organizatorem olimpiady. Wielkie gratulacje dla Miłochny i Krystiana za wynik uzyskany na etapie centralnym!

Opiekun: Krzysztof Łodygowski

Skip to content