Orły informatyczne

14 maja 2020 roku odbył się ogólnopolski konkurs “Orzeł informatyczny” dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs realizowany w nietypowej formie ze względu na wdrożone procedury bezpieczeństwa, miał formę testu ograniczonego czasem oraz zabezpieczeniami wykrywającymi próby niesamodzielnej pracy. Każdy z uczniów odpowiadał na 25 pytań wylosowanych spośród różnych dziedzin informatyki, m.in. bezpieczeństwa, systemów operacyjnych, algorytmiki, programowania, technologii sieciowych.

Tym bardziej miło nam poinformować, iż czworo uczniów z naszej szkoły uzyskało tytuł laureata (uzyskali go uczniowie plasujący się w przedziale od I do X miejsca w skali kraju):

  • Inga Gutral (klasa 8 SP) – laureatka, V miejsce w kraju,
  • Adam Babis (klasa 8 SP) – laureat, VI miejsce w kraju,
  • Tomasz Wojciechowski (klasa 8 SP) – laureat, VII miejsce w kraju,
  • Miłosz Gutral (klasa 3 SP) – laureat, VIII miejsce w kraju.

Gratulujemy naszym informatycznym geniuszom życząc dalszych sukcesów!!!

Paweł Gmys

Skip to content