Złoty Wilk dla projektu SMILE !!!

Udało się! Podczas dzisiejszej, tj. wtorkowej, Gali Finałowej olimpiady “Zwolnieni z teorii” zostałyśmy docenione i przyznano nam Złotego Wilka w kategorii społeczność lokalna. Jest to najwyższa nagroda za osiągnięcia projektu przyznana kilkunastu projektom spośród setek tegorocznych. Jesteśmy zaszczycone, że mogłyśmy ukończyć projekt na platformie @zwolnieni_z_teorii.

Zrealizowanie go wymagało dużo pracy i czasu, ale było to niesamowite przeżycie. Cieszymy się, że mogłyśmy pomóc niektórym z Was w drodze do samoakceptacji. Chciałybyśmy podziękować naszym sponsorom: firmom Activmed, Arteks, Morpol za wsparcie finansowe, a także wszystkim osobom, które z nami współpracowały, naszym gościom: @szymonreich, @mudormood, naszemu opiekunowi p. Maciejowi Ziółkowskiemu, naszemu mentorowi Tomaszowi Kubrakowi oraz szkołom, w których przeprowadziłyśmy wykłady, a były to: Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza, III Liceum im. Marii Konopnickiej, Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki, II Liceum im. Mikołaja Kopernika. Bez was to by się nie udało!

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy młodsze roczniki do podjęcia się realizacji projektu, bo naprawdę warto.

Tutaj link do finału: www.facebook.com/zwolnienizteorii/videos/560004864664340/
Jesteśmy od 18 minuty.

Tutaj link do rankingu szkół: www.facebook.com/zwolnienizteorii/videos/733453697194840/
Długosz jest od 11:20

Martyna, Agata, Martyna, Weronika, Patrycja, Martyna i Ola

Skip to content