Powitanie jesieni

Dnia 23 września 2020 r. uczniowie klasy 3a i 3c wraz z wychowawczyniami – panią Katarzyna Matuszewską i panią Mirellą Kwiatkowską – powitali kalendarzową jesień.

Korzystając z pięknej pogody Mali Długoszacy wybrali się na spacer do Parku Sienkiewicza, gdzie pełni energii i zapału szukali pierwszych oznak jesieni. Uczniowie powitali nową porę roku kolorowo i hucznie. Z pięknymi transparentami, przygotowanymi wcześniej, hasłami żegnali lato i witali jesień. Nie zabrakło również kolorowych balonów. W czasie spaceru śpiewali jesienne piosenki i grali na instrumentach. W tym dniu królowała nastrojowa, jesienna muzyka. Humory wszystkim dopisywały. Nasi uczniowie aktywnie brali udział we wszystkich zorganizowanych zabawach.

Życzymy wszystkim pięknej, kolorowej, złotej jesieni!

Katarzyna Matuszewska

 

Skip to content