“Chrońmy lasy przed pożarami” – rozstrzygnięcie konkursu

Włocławskie Nadleśnictwo ogłosiło we wrześniu 2020 r. konkurs plastyczny “Chrońmy lasy przed pożarami”. Każdego dnia nasze przedszkolaki tworzą prace plastyczne, które są wytworem ich starannej pracy i projekcją niesamowitej wyobraźni, dlatego nie zdziwiło nas to, że znalazło się kilkoro śmiałków, którzy poświęcili swój czas na stworzenie estetycznych obrazków konkursowych. Praca nad plakatem głoszącym hasła mające na celu zapobieganiu pożarów lasów stanowiła dla dzieci nie tylko kreatywną zabawę, ale i niosła z sobą walory edukacyjne. Wierzę, że dzieci, które wzięły udział w tym konkursie będą dalej rozwijały swoje talenty i dumnie reprezentowały nasze Przedszkole w kolejnych konkursach organizowanych w placówce oraz zachęcą swoją dojrzałą postawą inne dzieci do poszukiwania w sobie małego artysty.

13. listopada 2020 roku konkurs został oficjalnie rozstrzygnięty, a wyróżnienie za swoją pracę otrzymała Karolinka Fechner z grupy “Iskierki” – jest to jedyna reprezentantka naszego miasta, która otrzymała nagrodę w swojej kategorii wiekowej.

Ponadto, podziękowania za udział w konkursie otrzymali:

– Wiktor Kruczyński z grupy “Iskierki” – 4-latki;

– Estera Kruczyńska z grupy “Promyczki” – 6-latki “B”;

– Barbara Bołoz z grupy “Promyczki” – 6-latki “B”.

Gratuluję dzieciom pomysłów oraz podjęcia się konkursowego wyzwania. Życzę wielu sukcesów w kolejnych konkursach.

Ksenia Kwiatkowska

Skip to content