Julia Jabłońska Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Świąteczny Anioł

Za nami rozstrzygnięcie kolejnego z konkursów artystycznych, tym razem przygotowanego przez Wąbrzeski Dom Kultury. Tematem konkursu był „Świąteczny Anioł”. Pracę należało przygotować w formie przestrzennej, prezentując postać Anioła. Z radością informujemy, że I miejsce przyznano pracy autorstwa Julii Jabłońskiej z kl. 4b, natomiast wyróżnienie trafiło w ręce Zofii Hasiuk z kl. 6a.

W konkursie wzięły udział także prace dwóch innych naszych uczennic: Aleksandry Kuchty z kl. 6a oraz Marty Piekarskiej z kl. 6c. Ich prace można podziwiać na e-Wystawie Wąbrzeskiego Domu Kultury. Opiekunem artystycznym młodych twórców była pani Bożena Sobierajska.

Gratulujemy Julii i Zosi wspaniałych sukcesów artystycznych oraz godnego reprezentowania ZSK im. ks. Jana Długosza na forum województwa kujawsko-pomorskiego. Gratulujemy także pozostałym uczennicom naszej szkoły, których prace zostały umieszczone na wystawie pokonkursowej – Marcie Piekarskiej i Aleksandrze Kuchta. Życzymy dalszych sukcesów na niwie artystycznej.

Bożena Sobierajska

 

Skip to content