Kiermasz Bożonarodzeniowy

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Od 7 grudnia 2020 r. w naszym przedszkolu rozpoczął się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Tradycją naszego przedszkola stało się organizowanie takich przedsięwzięć, które włączają do współpracy zarówno dzieci i rodziców oraz pracowników przedszkola. Efekty tej współpracy zostały wystawione na specjalnie przygotowanym stole, a wśród nich znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne takie, jak: stroiki, szopki bożonarodzeniowe, bombki, kartki świąteczne, aniołki, choinki itp. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do oglądania wykonanych prac, które można podziwiać na naszej wystawie. Fundusze zebrane podczas kiermaszu będą przekazane na pomoc w leczeniu naszej wspaniałej wychowanki – Neli. Kiermasz potrwa do 18 grudnia. Bardzo dziękujemy zarówno wszystkim wykonawcom, jak i nabywcom niepowtarzalnych ozdób.

Jolanta Gitner

 

Skip to content