Pomocnicy św. Mikołaja na medal

Miesiąc grudzień w naszej szkole nazywany jest miesiącem pomagania! Jak co roku, uczniowie, rodzice i nauczyciele zostali św. Mikołajami, realizując listy napisane przez dzieci z włocławskich domów dziecka. „Kochany Święty Mikołaju….” tak najczęściej rozpoczynały się listy pełne marzeń i nadziei na wymarzone prezenty. Dzieci miały różne marzenia, począwszy od pościeli z ulubiony piłkarzem, przez zabawki, ubrania, kosmetyki, zegarki, klocki oraz słodycze. Pragniemy wszystkim podziękować za ogromny wysiłek, który został włożony w realizację marzeń dzieci. W szczególności dziękujemy za zaangażowanie w akcję ks. wicedyrektorowi Sebastianowi Tomczakowi, p. Paulinie Kłonowskiej, p. Ewelinie Rutkowskiej, p. Michałowi Nencka, p. Marii Lewandowskiej, p. Agnieszce Przybylskiej, p. Marcie Nagler, p. Małgorzacie Kurdupskiej, p. Annie Sokołowskiej-Alabrudzińskiej, p.Julii Wasielewskiej, p. Monice Koprowskiej, p. Jarosławowi Koprowskiemu, uczniom klas I-V szkoły podstawowej oraz pracownikom przedszkola. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu społeczności „Małego” Długosza spełniliśmy wiele marzeń. Jak zawsze pomocnicy świętego Mikołaja spisali się na medal! Dziękujemy!

Joanna Filińska
Paulina Makowska