Pomocnicy św. Mikołaja na medal

Miesiąc grudzień w naszej szkole nazywany jest miesiącem pomagania! Jak co roku, uczniowie, rodzice i nauczyciele zostali św. Mikołajami, realizując listy napisane przez dzieci z włocławskich domów dziecka. „Kochany Święty Mikołaju….” tak najczęściej rozpoczynały się listy pełne marzeń i nadziei na wymarzone prezenty. Dzieci miały różne marzenia, począwszy od pościeli z ulubiony piłkarzem, przez zabawki, ubrania, kosmetyki, zegarki, klocki oraz słodycze. Pragniemy wszystkim podziękować za ogromny wysiłek, który został włożony w realizację marzeń dzieci. W szczególności dziękujemy za zaangażowanie w akcję ks. wicedyrektorowi Sebastianowi Tomczakowi, p. Paulinie Kłonowskiej, p. Ewelinie Rutkowskiej, p. Michałowi Nencka, p. Marii Lewandowskiej, p. Agnieszce Przybylskiej, p. Marcie Nagler, p. Małgorzacie Kurdupskiej, p. Annie Sokołowskiej-Alabrudzińskiej, p.Julii Wasielewskiej, p. Monice Koprowskiej, p. Jarosławowi Koprowskiemu, uczniom klas I-V szkoły podstawowej oraz pracownikom przedszkola. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu społeczności „Małego” Długosza spełniliśmy wiele marzeń. Jak zawsze pomocnicy świętego Mikołaja spisali się na medal! Dziękujemy!

Joanna Filińska
Paulina Makowska

Skip to content