Klasa 7c dla Nelki

Coraz bliżej święta, więc mocniej czujemy gorący klimat pomagania innym. W tym roku moja klasa 7c, razem z naszą panią wychowawczynią Emilią Chodołą, zamiast wydać pieniądze na prezenty dla siebie, postanowiła przeznaczyć cały fundusz na pomoc Nelce – naszej młodszej koleżance z przedszkola.

Początkowo nasz kolega z klasy Aleksander Perliński przygotował w naszym imieniu kartkę świąteczną dla Neli, jednak nadal mieliśmy niedosyt pomagania. Chcieliśmy zrobić coś więcej, mocniej zaangażować się w tą akcję. Spodobał się nam pomysł naszego kolegi Franka Kłopotowskiego by zebrać pieniądze dla dziewczynki, albowiem to one są dla niej teraz najbardziej potrzebne. Nasza pani zmotywowała nas i zorganizowaliśmy szybką zbiórkę. Postanowiliśmy, że zamiast tegorocznych upominków kupowanych sobie wzajemnie, podarujemy nasze fundusze Nelce. Łącznie uzbieraliśmy aż 840 zł. Biorąc pod uwagę ile jest potrzebne to może nie jest to dużo, ale i tak przyniosło mi i mojej klasie wiele radości.

Brawo my – uczniowie 7c z naszą panią.

Mikołaj Bińczarski 7c

Skip to content