Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną

26 marca 2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu na najpiękniejszą świąteczną ozdobę. Był to konkurs rodzinny – angażował nie tylko naszych przedszkolaków, ale także ich rodzeństwo, rodziców i dziadków. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań symboliką i tradycjami Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, krzewienie obyczajowości ludowej oraz rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dzieci. Powstało wiele pięknych i kolorowych prac, a każda z nich była starannie i estetycznie wykonana. Wyłonienie zwycięzców było więc nie lada wyzwaniem dla naszego jury. Po burzliwych obradach przyznano następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Grupa 3-latków:

I miejsce – Klara Frydryszewska

II miejsce – Liliana Błaszczyk

III miejsce – Marysia Daszczyńska

Wyróżnienia:

Helena Kopaczyk
Adam Mokbil


Grupa 4-latków:

I miejsce – Lena Derucka

II miejsce – Wojciech Chodoła

III miejsce – Aleksander Sierakowski

Wyróżnienia:

Ignacy Ziółkowski
Igor Rojewski


Grupa 5-latków:

I miejsce – Hanna Matyszczak

II miejsce – Tobiasz Knapkiewicz

III miejsce – Gabrysia Kamedulska

Wyróżnienia:

Ewa Bajek
Liwia Rogińska

 

Grupa 0A:

I miejsce – Hanna Daszczyńska

II miejsce – Julia Jaroszewska-Cierpiał

III miejsce – Wiktor Warszawiak

Wyróżnienia:

Jan Daszczyński

 

Grupa 0B:

I miejsce – Estera Kruczyńska

II miejsce – Patrycja Matczak

III miejsce – Helena Białachowska

Wyróżnienia:

Piotr Kotwicki
Franciszek Marczyński

 

Cieszymy się, że tak licznie wzięli Państwo udział w naszym konkursie, zwłaszcza, że wszystkie wykonane prace wystawione zostały podczas świątecznego kiermaszu, a zgromadzone pieniądze przekazane zostaną na leczenie naszej wychowanki Neli Reteckiej.

                                                                                                     Marta Antczak

 

Skip to content