Ośmioro finalistów Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” Politechniki Gdańskiej

Konkurs Chemiczny “Wygraj indeks” Politechniki Gdańskiej został przeprowadzony tym razem w całości zdalnie. Etap finałowy odbył się w minioną sobotę, 27 marca. Ośmioro uczniów naszego liceum uzyskało tytuły finalistów tego konkursu.

Finalistami zostali: Alicja Skibowska (2C), Piotr Sikorski (2A), Krystian Koziński (2A), Feliks Suski (2C), Michał Biernacki (2C), Mateusz Lisiak (2C), Michał Śmigielski (2C) i Szymon Morawski (2C).

Przed wszystkimi tegorocznymi finalistami rysuje się jeszcze jedna szansa na zdobycie tytułu laureata Konkursu Chemicznego “Wygraj indeks” Politechniki Gdańskiej w przyszłym roku szkolnym. Oby finał odbył się już normalnie w Auditorium Novum gdańskiej uczelni.

Konrad Trokowski

Skip to content