Uniwersytet Dzieci w Klasie – wykład online

W związku z realizacją ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ,,Lekcje z emocjami. Jak dbać o dobry nastrój?” w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie, klasa 7b wraz z wychowawcą otrzymała zaproszenie do udziału w wykładzie online zatytułowanym ,,Jak osiągnąć sukces?”, który poprowadził Pan Rafał Szczepanik.

Pan Rafał Szczepanik pracował jako trener Copenhagen Business School, odbył też staż w Gwatemali. Obecnie prowadzi szkolenia typu ‘team building’, gry symulacyjne i szkolenia menadżerskie. Do tej pory prowadził zajęcia z zakresu pracy w zespole i integracji m.in. dla firm takich jak Microsoft, Polkomtel, Siemens, Credit Agricole, ING, PZU, Ford, BMW czy Coca Cola. Opublikował kilkadziesiąt artykułów na temat zarządzania ludźmi i szkoleń, większość w tak popularnych tytułach prasowych jak Businessman Magazine, Manager oraz Rzeczpospolita.

Wykład składał się z dwóch części. W trakcie pierwszej z nich dzieci zapoznały się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tematyki spotkania, zaś w drugiej części mogły zadawać i przesyłać swoje pytania w formie konferencji w czasie rzeczywistym na czacie.

Celem wirtualnego spotkania było pokazanie uczniom jak należy rozwijać swoje kompetencje oraz jakich dokonywać wyborów by czerpać satysfakcję z tego kim się jest oraz co się robi w życiu.

Milena Kujawa

 

Skip to content