Teatr Bajeczny z Bydgoszczy odwiedził przedszkole

21 maja 2021 r. w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” gościliśmy Teatr Bajeczny z Bydgoszczy, który zaprezentował spektakl pt. „Bocianie serce”.

Aktorzy przedstawili dzieciom historię ubogiej dziewczyny, która ciężko pracowała u zachłannej Hrabiny. Pewnego dnia widząc rannego bociana kobieta pospieszyła ptakowi z pomocą. Urzekająco piękne, ciekawe i wartościowe przedstawienie wywołało radość, wzruszenie oraz podziw zgromadzonej publiczności. Ciekawa sceneria spektaklu, niezwykła ekspresja werbalna artystów oraz piękna muzyka sprawiły, że teatrzyk wszystkim bardzo się podobał. Przedstawienie ,,Bocianie serce” uświadomiło przedszkolakom, jak ważne jest pomaganie innym.

Dziękujemy za wspaniały występ i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Paulina Makowska

 

Skip to content