Gwiazdki na wycieczce w Goreniu Dużym

7 czerwca 2021 r. dzieci z grupy Gwiazdki wraz z opiekunami wybrały się na swoją pierwszą autokarową wycieczkę do Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym. Wyjazd zorganizowany w ramach niedawno obchodzonego Dnia Dziecka był świetną okazją do integracji grupy.

Pierwszym puntem wycieczki były odwiedziny w miejscowym Mini Zoo. Przedszkolaki mogły obejrzeć i usłyszeć różnorodne ptactwo oraz lamy, kangury i sarny. Następnie dzieci wybrały się na przejażdżkę po okolicy Zieloną Kolejką. Śpiewając ulubione piosenki maluchy z okien podziwiały piękno polskiej wsi, pola pełne zboża, maków i chabrów, gniazda bocianów oraz pasące się krowy i kozy. Na koniec dzieci miały okazję wspólnie pobawić się na ogromnym placu zabaw.

Pogoda była wyśmienita, humory dopisywały – wycieczka była wspaniała! Z pewnością to pierwsza, ale nie ostatnia wyprawa Gwiazdek.

Ewelina Rutkowska

Skip to content