Podsumowanie zmagań Długoszaków w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny 2021”

Dwa miesiące temu, 22 kwietnia w czwartek, gościliśmy w Długoszu “Kangura”. Dziś można podsumować konkurs, ponieważ wreszcie opublikowane zostały jego wyniki.

Do konkursu przystąpiła  78 Długoszaków. W tym roku każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci układanki przestrzennej w formie breloczka. Uczniowie Długosza zdobyli wiele wyróżnień i tytułów uczniów Bardzo Dobrych:

Żaczek: 2 wyróżnienia,

Maluch: 1 wyróżnienie i 1 wynik bardzo dobry,

Beniamin: 5 wyróżnień i 1 wynik bardzo dobry,

Kadet: 5 wyróżnień

Student: 1 wyróżnienie.

Ze względu na  sytuacją epidemiologiczną, tak jak w zeszłym roku, gala podsumowującą na którą zapraszani są uczniowie z tytułem laureata i wynikami bardzo dobrymi raczej się nie odbędzie, ale wszyscy wyróżnieni zostaną nagrodzeni w swoich szkołach.

Tegorocznym koordynatorem szkolnym ZSK Kangura Matematycznego była p. Joanna Karwowska. Pieczę nad sprawną organizacją konkursu w klasach 2-5 SP sprawowała Pani Kamila Kurdubska wraz z komisją konkursową, zaś w klasach 6-8 SP oraz w LO Pani Joanna Karwowska oraz Panie Sławomira Lewandowska, Aneta Wąsik i Sandra Iwańska.

Konkurs w naszej szkole w całości odbył się w trybie stacjonarnym.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Joanna Karwowska

 

Skip to content