Teatr Baniek

W poniedziałek 14.06.2021 r. specjalnie dla uczniów klas 1-3 w naszej szkole odbył się pokaz iluzji bańki mydlanej prowadzony przez międzynarodową treserkę wielkich baniek panią Maję Chorzępę z Warszawy.

Pani Maja zaprezentowała niesamowite sztuczki z bańkami. W połączeniu z muzyką i efektami świetlnymi przeniosła wszystkich zgormadzonych w świat fantazji i dziecięcej zabawy. Uśmiechów i radości nie było końca. Mieliśmy okazję zobaczyć bańki dymne z białym dymem wewnątrz, bańki z ogniem, ogniste piany, specjalne obręcze do efektów burzy baniek i kilkuset baniek na raz. Podczas pokazu dzieci mogły wypróbować trików z rurkami dymnymi i ognistymi, zrobić sztuczkę z bańkami, a na koniec każde dziecko zostało zamknięte w ogromnym bańkowym tunelu.

Teatr Baniek okazał się niesamowitym przeżyciem dla wszystkich naszych pociech, a także wspaniałą okazją do wspólnej zabawy.

Milena Kujawa

Skip to content